- понеделник, 17 януари 2022
- 1104 преглеждания
В Свищов продължава работата по премахване на потенциално опасни и изгнили клони и дървета
С оглед осигуряване на безопасност на гражданите и намиращите се в близост автомобили и сгради, в Свищов продължава работата по премахване на потенциално опасни и изгнили клони и дървета. Днес това бе извършено в Градската градина, където по преценка на еколозите бяха премахнати рисковите дървета и клони, които са изгнили, и при силен вятър и обилен снеговалеж биха причинили сериозни щети.
Дейностите се извършват съгласувано с експертите, а също и по сигнал на гражданите, като се проверява и елиминира всяка една евентуална опасност в дворни пространства, между блокове, в близост до детски или спортни площадки, училища и др.
ПРЕСЦЕНТЪР – ОБЩИНА СВИЩОВ
Вижте още...
-
Поздрав от кмета на община Свищов д-р Генчо Генчев….
- 27 юни 2026
- 44 преглеждания
-
Поздрав от председателя на Общински съвет - Свищов….
- 27 юни 2026
- 50 преглеждания
-
СЪС ЗАКЛЮЧИТЕЛНА ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ ПРИКЛЮЧИ ИЗПЪЛНЕНИЕТО….
- 25 юни 2026
- 114 преглеждания