- сряда, 02 март 2022
- 1734 преглеждания
В Дома за стари хора "Мария Луиза" - гр. Свищов също отбелязаха традиционния български празник Баба Марта
С много усмивки и добро настроение премина празничният 1 март в Дом за стари хора "Мария Луиза" - гр. Свищов. Баба Марта закичи възрастните хора и персонала на Дома с мартенички за здраве и късмет! С ръчно изработени мартенички бе закичено и едно от дърветата в двора, което се превърна в предвестник на идващата пролет.
По информация на ДСХ "Мария Луиза" - гр. Свищов
Вижте още...
-
Поздрав от кмета на община Свищов д-р Генчо Генчев….
- 27 юни 2026
- 34 преглеждания
-
Поздрав от председателя на Общински съвет - Свищов….
- 27 юни 2026
- 41 преглеждания
-
СЪС ЗАКЛЮЧИТЕЛНА ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ ПРИКЛЮЧИ ИЗПЪЛНЕНИЕТО….
- 25 юни 2026
- 112 преглеждания