- сряда, 04 януари 2012
- 441 преглеждания
Традицията повелява Новата година да се посрещне с баница с късмети и наздравица
Традицията повелява Новата година да се посрещне с баница с късмети и наздравица на общоградско тържество.
И тази празнична нощ за 13-ти пореден път кметът на Свищов Станислав Благов посрещна 2012 година със семейството си на площад "Алеко", където се събраха стотици жители на града. В полунощ кметът поздрави присъстващите с настъпването на Новата година, а отец Евгений отслужи празничен богослов. За дошлите на празника пред Общината, имаше баница с късмети, шампанско и торта.
Свищовлии и гостите на града, събрали се на площада, имаха възможност да се насладят и на уникални празнични илюминации, след което тържеството продължи по традиция с Дунавското и други любими български хора.
И тази празнична нощ за 13-ти пореден път кметът на Свищов Станислав Благов посрещна 2012 година със семейството си на площад "Алеко", където се събраха стотици жители на града. В полунощ кметът поздрави присъстващите с настъпването на Новата година, а отец Евгений отслужи празничен богослов. За дошлите на празника пред Общината, имаше баница с късмети, шампанско и торта.
Свищовлии и гостите на града, събрали се на площада, имаха възможност да се насладят и на уникални празнични илюминации, след което тържеството продължи по традиция с Дунавското и други любими български хора.
Вижте още...
-
Организиран транспорт до "Паметниците" на 27….
- 22 юни 2026
- 72 преглеждания
-
ПРЕСБЮЛЕТИН .
- 22 юни 2026
- 76 преглеждания
-
Европейската комисия даде зелена светлина на….
- 22 юни 2026
- 90 преглеждания